Наскільки суспільство нашої громади цивілізоване

Дата: 19.01.2021 17:17

На сьогоднішній день стихійні сміттєзвалища є великою проблемою та кількість їх щороку зростає. Саме стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Навколишні посадки, балки і ліси обросли несанкціонованими звалищами. Тони сміття викидаються на узбіччя доріг та лісів.

Прикро, що виникнення стихійних сміттєзвалищ залежить від жителів населених пунктів, культури поведінки та розуміння екологічної ситуації.

КП «Благоустрій» постійно  працює над ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ, що утворюються на території громади.  А таких місць людської безвідповідальності та неповаги до оточуючих і, насамперед, до себе, в нашій громаді  досить багато.

Не кожен усвідомлює скільки часу і сили щодня вкладається для підтримки чистоти нашого селища. Не минуло й року, як було вивезено велику кількість сміття на прилеглій до дороги території по вул. Звенигородська. І знову, впродовж грудня, працівниками КП «Благоустрій» та кількома громадянами, які направлені для відбування покарання у вигляді громадських робіт, проведено видалення порослі дерев та кущів вздовж дороги і вкотре прибрано цю ж саму територію, узбіччя дороги та лісосмуги по вул. Звенигородській. Сміття не менше, ніж торік!

Сумно, що самі жителі нашої громади створюють стихійні сміттєзвалища. Отже, можна сміливо судити, наскільки суспільство нашої громади цивілізоване.

Тому, прохання до жителів громади – не забувайте про елементарні правила культури, не створюйте самі для себе антисанітарні умови поблизу місця свого проживання! Бережіть довкілля і давайте разом будемо дбати про чистоту та екологію нашого рідного краю.

З метою припинення подальшого забруднення навколишніх територій, КП «Благоустрій» звертається до мешканців селища з проханням позбавлятися від твердих побутових відходів та сміття, яке накопичується в господарстві, відповідно до чинного законодавства, шляхом укладання договору на вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Віктор Куценко, директор КП «Благоустрій»