Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання-2021

Дата: 20.01.2021 14:26

Вже з 1 лютого в Україні стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання-2021. Одним з необхідних документів для цього є паспорт.

Отож, якщо вам виповнилося 14 років і ви ще не стали власником біометричного документа ? ID-картки, необхідно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України для подачі заяви на оформлення ID

За 20 робочих днів отримаєте свій перший паспорт громадянина України у формі картки. Адміністративна послуга безоплатна для громадян, які досягли 14-річного віку.