Платниками податків Черкащини за 2020 рік сплачено 250,2 млн гривень акцизного податку

Дата: 22.01.2021 15:38

• повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, за 2020 рік платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 63,4 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено 186,8 млн грн акцизного податку.

• місцеві бюджети отримали 21,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 37,5 млн грн, або на 125,1 відсотка.
  • на 01.01.2021 в Черкаській області зареєстровано 2574 платника акцизного податку, зокрема: 11 – виробників алкогольних напоїв, 117 платників акцизного податку з пального, 15 платників з електричної енергії та 2431 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.