Результати деклараційної кампанії – 2020

Дата: 22.01.2021 15:39

Про результати кампанії декларування доходів за 2019 рік повідомила в.о начальника Головного управління  ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

Так, за минулий рік черкащани подали 36937 декларацій про майновий стан та доходи.  Зокрема 5475 особа подала декларації після граничного терміну (після 01.07.2020 року). Задекларовано за минулий рік 2757 млн. грн доходів та визначено 77,5 млн. грн зобов’язань по сплаті податку і збору.

Податкову знижку задекларували 4909 осіб – до повернення підлягає 12,5 млн. грн ПДФО.

Тетяна Харьковська звернула увагу, що з 1 січня 2021 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - податкова декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Керівник податкової служби Черкащини, зазначила, що річну податкову декларацію про доходи за минулий рік, зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2020 року  громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.