За 2020 рік місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали 30,1 млн гривень

Дата: 22.01.2021 15:40

• управлінням ДПС у Черкаській області за 2020 рік видано 3729 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 3003 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1216 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 54 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1162 ліцензій на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).
  • повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за 2020 рік отримали 27,7 млн. гривень. Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним отримано 2,4 млн гривень.