Дата: 18.01.2021 15:57

Саме сьогодні, 18 грудня 2020 року, в переддень Святого Миколая на центральній площі відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки Лисянщини, що знаменувало собою початок зимових свят.

Відкриття ялинки дало офіційний старт новорічним святам, а центральна площа стала сценою з новорічним дійством. Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих. Яскраві вогні на головній зимовій красуні наповнили селище чарівною атмосферою Нового року та Різдва Христового. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Лисянської ОТГ Анатолій Петрович, який привітав усіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, побажавши миру, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій і бажань, достатку, радості, тепла, злагоди та благополуччя у ваших родинах та сім’ях, віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

На відкриття ялинки завітав Святий Миколай, який привітав усіх дітей і дорослих із святом, запалив вогники на головній ялинці громади та передав Новорічну естафету Діду Морозу, який запросив всіх маленьких та дорослих жителів і гостей нашої громади до своєї Резиденції.

Відвідавши «Резиденцію Діда Мороза», яка знаходиться в приміщені Лисянської селищної ради, у кожного буде можливість сфотографуватись біля фотозон, які святково оформлені, побачити виставку «Ялинкових прикрас» та поспілкуватися з Дідом Морозом, – написати листа розповівши про добрі справи, які зроблені протягом року та звернутися до дідуся зі своїми побажаннями.

Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували діти та молодь, радували гостів свята новорічними флешмобами та піснями. Навколо  зеленої красуні дітлахи розважалися з казковими героями, радісно та дружно водили веселі хороводи біля ялинки доповнивши це свято неповторним колоритмом та брали активну участь у конкурсах. Всі учасники новорічного дійства від Святого Миколая отримали гостинці.

Хай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями, а в кожній оселі запанують добробут та злагода. А яскрава “зелена красуня” своїми чарівними вогниками, зігріває та дарує новорічний настрій кожному жителю громади протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят, сповнюючи серця радістю, любов'ю та надією на краще.

Дякуємо талановитому та чудовому фотографу, Володимиру Остапюку, за прекрасні фото святкового дійства.