Розповідаємо про робочі будні Резиденції Діда Мороза.

Дата: 22.12.2020 16:15

Дід Мороз продовжує приймати відвідувачів та чекає на маленьких та дорослих жителів нашої громади, які вірять в диво та казку в переддень Новорічних та Різдвяних свят. Запрошуємо всіх охочих дітлахів та дорослих, які мріють хоча б на хвилину повернутися в дитинство. Відвідавши «Резиденцію Діда Мороза», яка знаходиться в приміщені Лисянської селищної ради, у кожного буде можливість сфотографуватись біля фотозон, які святково оформлені, побачити виставку «Ялинкових прикрас» та поспілкуватися з Дідом Морозом, – написати листа розповівши про добрі справи, які зроблені протягом року та звернутися до дідуся зі своїми побажаннями.

Завітайте до Резиденції Діда Мороза! Вірте в дива! Творіть добро! З прийдешніми святами!