Продовжуємо розповідати про робочі будні Резиденції Діда Мороза.

Дата: 24.12.2020 16:19

Дід Мороз продовжує приймати відвідувачів, – маленьких та дорослих жителів нашої громади, які вірять в диво та казку в переддень Новорічних та Різдвяних свят.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

У передчутті новорічних свят, ми завжди чекаємо чогось доброго від прийдешніх  Новорічних та Різдвяних свят. Ці свята це час, коли маленькі діти з нетерпінням чекають дива, а дорослі мають можливість допомогти.

Хочеться подякувати небайдужим людям, які допомагають втілювати дива в життя. І от сьогодні до нашої Резиденції завітали депутати Лисянської селищної ради від політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" з солодощами, які отримає кожен відвідувач резиденції розповівши вірша, заспівавши пісню чи написавши листа розповівши про добрі справи, які зроблені протягом року.

Даруйте свою любов один одному, творіть добро! Вірте в дива, незалежно від віку і вони обов'язково здійсняться! З прийдешніми святами!

Запрошуємо всіх охочих дітлахів та дорослих, які мріють хоча б на хвилину повернутися в дитинство. Відвідавши «Резиденцію Діда Мороза», яка знаходиться в приміщені Лисянської селищної ради, у кожного буде можливість сфотографуватись біля фотозон, які святково оформлені, побачити виставку «Ялинкових прикрас» та поспілкуватися з Дідом Морозом