Продовжуємо розповідати про робочі будні Резиденції Діда Мороза.

Дата: 28.12.2020 16:21

УВАГА!!!! ЗАЛИШИЛОСЬ 2 ДНІ!!!!!

Дід Мороз продовжує приймати відвідувачів, які вірять в диво та казку в переддень Новорічних та Різдвяних свят.

Запрошуємо всіх охочих дітлахів та дорослих, які мріють хоча б на хвилину повернутися в дитинство. Відвідавши «Резиденцію Діда Мороза», яка знаходиться в приміщені Лисянської селищної ради, у кожного буде можливість сфотографуватись біля фотозон, які святково оформлені, побачити виставку «Ялинкових прикрас» та поспілкуватися з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. І саме сьогодні, в Резиденції, розпочато нагородження учасників та призерів конкурсу «Ялинкова прикраса», - солодощами, подарунками та відзнаками. Нагородження здійснюється в Резиденції Діда Мороза з 14:00 -18:00 год. 28-30 грудня 2020 року.

Користуючись нагодою інформуємо Резиденція Діда Мороза працює ще два дні - з 14:00 -18:00 год. 29 та 30 грудня 2020 року.

Даруйте свою любов один одному, творіть добро! Вірте в дива, незалежно від віку і вони обов'язково здійсняться! З прийдешніми святами!