ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ СТОСОВНО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНИ

Дата: 25.01.2021 16:02

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі».

Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Опитування триватиме до 31 січня 2021 року включно.

Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.