Ринок праці Лисянщини  в 2020 році

Дата: 12.01.2021 19:15

Протягом  2020 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1783 особи, які мали  статус безробітного, це на 79 осіб більше, ніж  минулого  2019 року.

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-грудня 2020 року знайшли роботу 546  безробітних, що на 21 особу більше ніж за минулий рік.

В зв’язку з карантинними обмеженнями суттєво зменшились заходи з активних форм сприяння зайнятості. Зокрема, професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 153 безробітних громадян, це на 48 осіб менше ніж у 2019 році. На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 68 осіб, що на 101 особу менше, ніж у минулому році.

Станом на 01.01.2021 року  мають статус безробітного 723 особи,  що на 73  більше  минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 667 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії271 жінка, 201 – молодь віком до 35 років, 510 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 645 вакансії (у 2019 754) з яких 633 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.