Обласний Департамент соцзахисту оголосив конкурс проектів від громадських організацій

Дата: 29.01.2021 15:10

Конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю, для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету, оголосив Департамент соціального захисту населення ОДА.

Конкурс проводиться в рамках виконання обласної комплексної програми «Турбота» на 2021-2027 роки. Мета конкурсу – розвиток партнерства з організаціями та залучення їх до розв’язання соціальних проблем відповідно до визначених пріоритетів.

Загальний фонд бюджетних коштів конкурсу становить 1 млн 133 тис. грн. На реалізацію одного проекту з обласного бюджету спрямують до 50 тис. грн.

Рівень виконання проектів має відповідати обласному рівню проведення конкурсу. У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які спрямовані на отримання прибутку, на підтримку політичної партії або релігійної організації, або не передбачають обласного рівня реалізації.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Документи приймаються 28 лютого 2021 включно. Строки проведення засідання конкурсної комісії з 09 до 12 березня.

Деталі тут.