Черкащани можуть отримати Премію імені Григорія Кочура

Дата: 02.02.2021 14:13

Премія імені Григорія Кочура присуджується за кращі переклади українською мовою визначних творів світової поезії та вагомі перекладознавчі праці в царині українського художнього перекладу. Подаватись на премію можуть письменники, перекладачі, сценаристи, драматурги, які є громадянами України.

На здобуття премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за півроку до їх висування на здобуття премії.

Пропозиції на здобуття премії подаються творчими спілками, асоціаціями, науковими, національно-культурними, національно-просвітницькими товариствами, літературними об’єднаннями, редакціями періодичних видань, вченими радами вищих навчальних закладів та наукових установ, а також окремими літераторами та перекладознавцями.

Грошова винагорода – 20 тис грн.

Кінцевий термін прийому документів – 01 червня 2021 року.

Всі деталі за посиланням: https://bit.ly/2Kyp0Qb