Обласний Департамент інфраструктури оголошує конкурс між перевізниками

Дата: 03.02.2021 12:42

Відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на  внутрішньообласних приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, оголошує Департамент інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації.

Документи на конкурс приймаються до 17.00 18 лютого у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою “Заява на участь у конкурсі” за адресою: 18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389, ПрАТ “Черкаське обласне підприємство автобусних станцій” (підприємство залучене обласною державною адміністрацією для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів), відділ експлуатації.

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 09 березня о 10.00 за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 3-й поверх, зал засідань, кім. 340.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсів: (0472) 37-34-66, 71-45-62.

Детальніша інформація розміщена на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації в розділі “Діяльність ОДА”, підрозділі “Конкурси, тендера, аукціони”.