Черкаська філармонія запустила поетичний марафон “Лесині тональності”

Дата: 03.02.2021 12:43

Черкаська обласна філармонія розпочинає вечірній променад – поетичний марафон “Лесині тональності” присвячений 150-ти річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Для того, щоб долучитися до марафону, потрібно записати на відео як ви читаєте поезію Лесі Українки та опублікувати на своїй сторінці у Фейсбуці з хештегом  #ЛесинітональностіЧеркаськафілармонія.

Щотижня організатори обиратимуть переможця, який отримає квитки на мистецькі проєкти:

22 лютого – концерт ” Може хвиля тобі розказала” за участю Олени Лютаревич – Марченко, Олени Лапко (Польща), (концертмейстер заслужена артистка України Олена Белкіна), тріо “Аріана”(концертмейстер Марина Романенко), народної артистки України Ольги Калини;

25 лютого, в день народження поетеси, – театралізований концерт “Не стій, вербо” за участю лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Черкаського академічного заслуженого українського народного хору.