Олександр Скічко щодо припинення трансляції телепрограм окремих телевізійних каналів

Дата: 04.02.2021 08:54

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №43/2021 ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про введення санкцій у відношенні окремих фізичних та юридичних осіб. Воно, зокрема, передбачає припинення трансляції телепрограм окремих телевізійних каналів.

Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив очільник області Олександр Скічко.

Наразі триває співпраця з усіма провайдерами, які надають послуги кабельного телебачення на території Черкаської області.

«Сьогодні відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, де шляхом письмового голосування члени РНБО розглядали питання введення персональних санкцій стосовно юридичних та фізичних осіб, які перебувають на території України. З 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували за, один утримався, один перебуває у відрядженні», – сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. Про це йдеться на офіційному порталі Офісу Президента України.