Відбулося засідання з відзначення заходів з нагоди державних та пам’ятних дат у лютому

Дата: 11.02.2021 10:29

Перший заступник голови Лисянської селищної ради Олег Зарудняк  провів засідання щодо відзначення заходів з нагоди державних та пам’ятних дат, які відбуватимуться у лютому 2021 на території Лисянської територіальної громади. Участь у засіданні взяли голова організації спілки ветеранів Афганістану «Воїнів-інтернаціоналістів» Василь Пшеничний, голова Лисянської організації ветеранів Анатолій Мовчан, представники Лисянського будинку дитячої та юнацької творчості, відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради та підпорядкованих комунальних закладів, заступники директора з виховної роботи Лисянської гімназії та ЗОШ №2.

Особливу увагу звернули на організацію вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 77-річниці з дня визволення Лисянщини від фашистських загарбників, роковини подій під Дебальцевим, вшанування пам’яті загиблих учасників АТО, подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

За результатами засідання дано відповідні доручення щодо проведення  заходів з нагоди державних та пам’ятних дат, що відбуватимуться у лютому на території Лисянської ТГ.