Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану, а також 77-ї річниці визволення Лисянщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 14.02.2021 17:28

У понеділок, 15 лютого, в селищі Лисянка відбудуться заходи (з дотриманням карантинних вимог) з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану, а також 77-ї річниці визволення Лисянщини від німецько-фашистських загарбників. Початок о 10.00 годині в адмінприміщенні райдержадміністрації (І поверх, велика зала).