Засідання ініціативної групи щодо підготовки та проведення установчої конференції ветеранів Лисянської територіальної громади

Дата: 15.02.2021 14:22
Кількість переглядів: 1959

Сьогодні, 15 лютого,  напередодні відзначення 77-ї річниці визволення Лисянщини від німецько-фашистських загарбників, вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 32-ї роковини виведення радянських військ з Афганістану, у Лисянській селищній раді відбулося засідання ініціативної групи щодо підготовки та проведення установчої конференції ветеранів Лисянської територіальної громади.

Під час зустрічі розглянуто низку питань щодо обрання голови та секретаря ініціативної групи, створення організації ветеранів Лисянської територіальної громади, проведення зборів первинних організацій ветеранів територіальних громад, що входять до Лисянської ТГ, встановлення квоти щодо обрання депутатів на установчу конференцію ветеранів Лисянської ТГ, організації проведення установчої конференцію ветеранів Лисянської ТГ.

На засіданні затвердили заходи щодо підготовки та проведення установчої конференції ветеранів Лисянської ТГ.