Відзначення у 2021 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, а також 77-ї річниці визволення Лисянщини від німецько-фашистських загарбників

Дата: 15.02.2021 16:30

Сьогодні у селищі відбувся захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, а також 77-ї річниці визволення Лисянщини від німецько-фашистських загарбників.

У заході взяли участь селищний голова Анатолій Проценко, голова Лисянської організації ветеранів Анатолій Мовчан, військовослужбовець Олексій Шаламай, представники виконавчого комітету, відділів, комунальних підприємств та закладів Лисянської селищної ради, активісти громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці і громадськість.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих  при виконанні військового обов’язку хвилиною мовчання.

До відзначення цієї дати відбулися патріотичні заходи, тематичні книжкові виставки, уроки пам’яті.

З метою належного відзначення пам’ятних дат відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятних знаків воїнам України.

За мужність, самовідданість, вірність військовому обов’язку, вагомий  особистий внесок у розвиток суспільно-патріотичного руху і військово-патріотичне виховання молоді та з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам вручено Почесні грамоти.

Святкову концертну програму воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій та гостям заходу подарували учасники художньої самодіяльності Лисянської громади.