Вшанування подій під Дебальцевим та пам’яті загиблих героїв в зоні АТО, подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 16.02.2021 16:58

У четвер, 18 лютого, в селищі Лисянка відбудуться заходи (з дотриманням карантинних вимог) з нагоди вшанування подій під Дебальцевим та пам’яті загиблих героїв в зоні АТО – Олега Стукала та Олега Коваля, вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Початок о 10.00 годині в адмінприміщенні райдержадміністрації (І поверх, велика зала).

Запалимо свічку та вшануємо загиблих Героїв, які віддали життя за вільну, соборну Україну. Пам'ятаємо...