96-й день народження ветерана війни Боровика Федора Матвійовича

Дата: 18.02.2021 17:35

96-річчя – дуже важлива подія,  адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Свій 96 день народження відзначив ветеран війни, житель села Почапинці Боровик Федір Матвійович.

У дев’ятнадцятирічному віці Федір пішов захищати свій рідний край. Воював у складі 254-ї стрілецької дивізії 781-го артилерійського полку, був учасником Корсунь-Шевченківської битви.

Після закінчення війни Федір Матвійович служив в армії, ремонтував військову техніку, працював автослюсарем у Почапинському цукровому заводі.

Федір Матвійович нагороджений бойовим орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги», пізніше – орденом Трудової Слави ІІІ ступеня.

В гостях у іменинника побували селищний голова Анатолій Проценко, перший заступник Олег Зарудняк, голова Лисянської організації ветеранів Анатолій Мовчан,  депутат селищної ради Володимир Погорілий, редактор місцевої газети Ярослав Прокопенко.

Привітали іменинника квітами і подарунками, побажали міцного здоров’я, розуміння, турботи і уваги близьких людей.