Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.02.2021 20:55

За результатами проведеного інспектування неблагополучних сімей громади працівниками комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» направлено подання до виконавчого комітету Лисянської селищної ради щодо нагального проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей.

Відповідно до вищезазначеного подання, 23 лютого 2021 відбулося засідання комісії за участі представників служби у справах дітей та відділу освіти Лисянської селищної ради, відділу поліції, відділу соціального захисту населення.

На засіданні комісії розглядались питання про неналежне виконання батьківських обов’язків, порушення прав дітей, недостатнє виховання та піклування про їх здоров’я, їх фізичний, духовний і моральний розвиток, здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, про нецільове використання батьками виплат на дітей, порушення санітарно-гігієнічних норм їх утримання.

В ході детального обговорення та вивчення членами комісії озвучених проблем, прийнято рішення щодо звернення службою у справах дітей до місцевого суду про позбавлення батьківських прав та подальшого оформлення опікунства, а також постановки на облік і необхідності проведення регулярних перевірок родин, поданих у клопотанні.