Стан ринку праці Лисянського району за січень 2021 року

Дата: 12.02.2021 11:43

Протягом січня 2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ  скористались 886 осіб, які мали  статус безробітного, це на 43 особи менше, ніж в січні  2020 року.

За сприяння  філії протягом січня 2021 року знайшли роботу 11  безробітних.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено також 11 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 12 осіб, що на 2 особи більше ніж у січні минулому року.

Станом на 01.02.2021 року  мають статус безробітного 838 осіб,  що на 55 осіб  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 757 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії – 312 жінок, 222 – молодь віком до 35 років, 604 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 24 вакансії (у 2020 – 37) з яких 15 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.