Учні Лисянської гімназії – науковий потенціал країни

Дата: 26.02.2021 12:36

Головнич Дар‘я, Груша Владислав та Цибульська Ванесса, учні КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - гімназія - ДНЗ» Лисянської селищної ради, успішно захистили свої роботи з технічних та комп’ютерних наук, історії, наук про Землю на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Захист робіт проводився 20-21 лютого ц.р.

Для ознайомлення громади 24 лютого у залі Лисянської селищної ради відбулася презентація наукових робіт переможців. На презентації були присутні селищний голова, депутати, старости сіл, працівники селищної ради та її виконавчого комітету, представники ЗМІ.

Першою презентувала свою дослідницьку роботу Головнич Дар‘я, учениця 10 класу, на тему: «Стан водних об’єктів Лисянської селищної громади» (на прикладі підземних водойм)», яка посіла І місце за секцією Гідрологія. Науковим керівником учениці є вчитель географії Горбач Людмила Володимирівна.

Наступною презентацією була тема «Польський період в історії громади», дослідженням якої займалася учениця 9 класу Цибульська Ванесса та здобула ІІІ місце за секцією Історичне краєзнавство. Науковий керівник – вчитель історії Вайшіс Ольга Анатоліївна.

Груша Владислав, учень 9 класу розповів про «Розумний термометр», який успішно використовується в школі. Владислав навіть продемонстрував дію пристрою в залі – проконтролював стан здоров’я заступника селищного голови, визначивши його температуру тіла. Його робота отримала І місце за секцією Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій і ІІ місце за секцією Технології програмування. Науковим керівником учня є Котляр Вікторія Миколаївна.

Такі конкурси дають змогу виявляти, підтримувати інтелектуально і творчо обдаровану учнівську молодь, залучати її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формувати активну громадянську позицію.

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту Головнич Дар‘ю, Грушу Владислава і Цибульську Ванессу та їх наукових керівників Людмилу Володимирівну, Ольгу Анатоліївну, Вікторію Миколаївну. Саме бажання учнів та плідна робота наукових керівників принесла такі високі результати.

Учням бажаємо інтелектуального, духовного, творчого розвитку, професійного самовизначення та подальших успіхів, а педагогічному колективу – невичерпних творчих сил, натхнення, прогресивних учнів!

За проявлену наполегливість, вміння формувати і відстоювати власну думку та наукові досягнення переможців нагороджено грамотами та подарунками.