У Лисянській громаді створено організацію ветеранів

Дата: 01.03.2021 17:41

З метою захисту прав та інтересів ветеранів, громадян поважного віку в приміщенні Лисянської селищної ради відбулося засідання конференції ветеранів Лисянської ТГ.

Участь в засіданні взяли селищний голова, заступник селищного голови, депутат обласної ради, представники первинних організацій ветеранів, виконавчого комітету селищної ради, ЗМІ.

У ході конференції заслухали звіти голів первинних ветеранських організацій, обрали новий склад ради ветеранів та ревізійної комісії. Обговорили основні завдання організації ветеранів, плани, перспективи, нагальні проблеми сьогодення.

Лисянська районна організація ветеранів була створена 07.02.1987 року.  Першим головою цієї організації був Ткаченко Данило Устимович.

Організацію в різні періоди очолювали Золотарьов Микола Федорович, Кириченко Микола Михайлович, Ангелюк Олексій Антонович, Вовкодав Володимир Юхимович, Холоденко Віталій Григорович, Дрозд Анатолій Лук’янович, Овчаренко Тамара Володимирівна. Завершила свою діяльність районна організація ветеранів за головування Анатолія Олександровича Мовчана.

23.02.2021 року за рішенням представників первинних організацій ветеранів у Лисянській громаді створено нову організацію ветеранів – Територіальну ветеранську організацію Лисянської селищної ради. Очолила її Славінська Галина Олександрівна.