У Лисянській селищній раді провели навчання з питань цивільного захисту

Дата: 01.03.2021 17:44

Викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області провели навчання з питань цивільного захисту з керівниками Лисянської селищної ради, начальниками структурних підрозділів виконавчого комітету, старостами населених пунктів громади, представниками територіальних організацій громади, діяльність яких пов’язана з організацією заходів з питань цивільного захисту.

Слухачі були ознайомлені з основними нормативно-правовими актами у сфері цивільного захисту, плануючою документацією системи цивільного захисту, порядком оповіщення населення та порядком дій при НС, способами захисту населення та евакуації. По завершенню навчання проведено залік.