Юні танцівники здобули 4 призові місця на фестивалі у Києві

Дата: 01.03.2021 17:50

Лисянські танцівники зразкового хореографічного колективу «Едельвейс» здобули 4 призові місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ART LAND FEST» «ЗИМОВА КАЗКА», що відбувся 27 лютого 2021 в Києві.

У дружній конкуренції вихованці хореографічного колективу, керівником якого є Шпак Галина Іванівна, продемонстрували свою майстерність у дуеті та командних виступах.

Діти поповнили скарбничку досягнень свого колективу на 1 «перше», 2 «других» та 1 «третє» призових місць:

• молодша група «Крохи»: виступ DANSE SHOW BABY «МОЯ МАМА ЛУЧШЕ ВСЕХ» – ІІІ місце;
  • середня група «Капризулі»: виступ DANSE SHOW KIDS «TRIBAL DANSE» – ІІ місце, виступ ЕСТРАДНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ KIDS «ТАНЕЦЬ МРІЇ» – ІІ місце;
  • дует Петренка Ярослава та Приходько Анастасії: виступ ЕСТРАДНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ KIDS «ПЛАМЯ ЛЮБВИ» – І місце.

Вітаємо зразковий хореографічний колектив «Едельвейс» із неперевершеним виступом та бажаємо подальших творчих успіхів і легких перемог!