Через коронавірус у Лисянській громаді ще в одній школі дітей навчають онлайн

Дата: 09.03.2021 21:41

Наразі в нашій громаді продовжує діяти так званий адаптивний карантин, а саме, «жовта» зона. Проте через швидке зростання захворюваності на COVID-19 з вівторка школярів  Журжинецької філії КОЗ Лисянський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 - гімназія - ДНЗ» переведено на дистанційну форму навчання. Онлайн навчання продовжиться до 21 березня. Крім цього, на самоізоляції знаходиться одна група закладу дошкільної освіти.

В КОЗ «Боярський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» вже закінчився карантин, відсьогодні в школі відновлено освітній процес.

На жаль, епідеміологічна ситуація в Україні останнім часом погіршується, розпочалася третя хвиля епідемії.

Тож, наголошуємо на важливості свідомого підходу громадян до питання власної безпеки і дотримання протиепідемічних заходів.