Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.03.2021 12:51

При виконавчому комітеті Лисянської селищної ради відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі селищного голови Анатолія Проценка, першого заступника селищного голови Олега Зарудняка, представників служби у справах дітей виконавчого комітету Лисянської селищної ради та комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради».

Засідання комісії було проведено за наслідками контрольного відвідування сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах. В одній з таких сімей було тимчасово вилучено двох малолітніх дітей по причині неприпустимих умов проживання та догляду за ними. Дітей тимчасово помістили в лікарню, а безвідповідальну матір запросили на засідання комісії, щоб визначити подальшу долю дітей, оскільки проживання в недопустимих санітарно-гігієнічних умовах без належного батьківського піклування є неможливим.

Згідно чинного законодавства за результатами засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.