Дата: 19.03.2021 11:08

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ДАШУКІВСЬКОЇ, ХИЖИНСЬКОЇ, СМІЛЬЧИНЕЦЬКОЇ ТА ШЕСТЕРИНСЬКОЇ ФІЛІЙ КОЗ «ЛИСЯНСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТЕПЕНІВ №1 – ГІМНАЗІЯ – ДНЗ» ШЛЯХОМ ПОНИЖЕННЯ ДО І СТУПЕНЯ

На підставі розпорядження селищного голови з  метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, в період до 09.04.2021 будуть проводитися публічні громадські обговорення проектів рішень Лисянської селищної ради щодо реорганізації Дашуківської, Хижинської, Смільчинецької та Шестеринської філій КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня.

Відповідальним за організаційне забезпечення проведення публічного громадського обговорення визначено відділ правової і кадрової роботи та публічних закупівель виконавчого комітету Лисянської селищної ради.

Пропозиції приймаються до 09.04.2021 на адресу Лисянської селищної ради: 19301, смт.Лисянка, пл. Миру, 30 та на електронну адресу: lysselrada@ukr.net.

Ознайомитися із усіма документами з приводу проведення реорганізації можна у приміщенні Лисянської селищної ради та на офіційному сайті ради.

Підставою розроблення проектів рішення селищної ради щодо реорганізації Дашуківської, Хижинської, Смільчинецької та Шестеринської філій КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів)шляхом пониження до І ступеня є формування оптимальної мережі закладів освіти Лисянської селищної ради необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням використання наявних ресурсів, модернізації мережі з кращими базовими умовами навчання.

Проведення реорганізації вищевказаних філій дасть можливість забезпечити потреби навчальних закладів відповідно проектної потужності самих шкіл, та привести у відповідність наповнюваність класів згідно вимог ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

На даний час:

•  потреба Дашуківської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області    (І-ІІ ступенів) становить 2534,1 млн.грн., кошторисом передбачено 1922,8 млн. грн.;
  • потреба Хижинської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів) становить 3471,5  млн.грн., кошторисом передбачено 2792,6 млн. грн.;
  • потреба Смільчинецької філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів) становить 4155,2 млн.грн., кошторисом передбачено 3609,6 млн. грн.;
  • потреба Шестеринської філії КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради Черкаської області (І-ІІ ступенів) становить 4016,1 млн.грн., кошторисом передбачено 3281,2  млн. грн.

У разі реорганізації філій економія до кінця поточного року становитиме 1940874 грн.

Проведення реорганізації малокомплектних шкіл дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих вчителів, проведення модернізації та ремонтів класних кімнат та кабінетів, поновити оргтехніку, відремонтувати автобусита багато іншого із нагальних потреб шкіл.

Опубліковуємо проекти рішень для ознайомлення.