Урочисті заходи до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 16:13

Сьогодні в залі Лисянської селищної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

До урочистостей та привітань приєдналися голова Лисянської селищної ради Анатолій Проценко та депутат Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець. Звертаючись до присутніх, подякували усім працівникам комунальних підприємств за сумлінну працю, професіоналізм, наполегливість та відданість професії.

Висловлюючи вдячність за вклад у забезпечення життєдіяльності нашої громади, селищний голова вручив Почесні грамоти.

За участю творчих колективів Лисянської громади до професійного свята проведено святковий концерт.