Призначено нового начальника відділу освіти Лисянської селищної ради

Дата: 23.03.2021 12:33

23 березня селищний голова Анатолій Проценко представив освітянам Лисянської громади нового керівника галузі знань – Таїсію Єрмоличеву, яка дотепер працювала у КЗ «Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» вчителем української мови і літератури.

Новопризначеному начальнику відділу освіти побажали успіхів та плідної роботи на теренах освітянської ниви.

«Іду, бо розумію, що треба розвивати і удосконалювати сферу освіти, але знаю, що буде складно, тому дуже сподіваюся на вашу підтримку» - зазначила Таїсія Володимирівна.

Із призначенням також привітали Лілію Шевченко, головного спеціаліста відділу освіти Лисянської селищної ради.

Селищний голова наголосив, що покладає великі надії й сподівання на позитивні зміни в освітянській галузі громади та високі показники якості освіти.

Після урочистої частини відбулася коротка настановча нарада, де Таїсія Володимирівна висловила своє бачення вирішення проблем організації освіти в нашій громаді, побажала виважених та мудрих спільних рішень і сподівається створити таку школу, в якій буде комфортно насамперед дітям.