Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.03.2021 14:56

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей при виконавчому комітеті Лисянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі голови Лисянської селищної ради, першого заступника селищного голови, представників служби у справах дітей виконавчого комітету Лисянської селищної ради, відділу освіти та комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради».

На засіданні комісії розглядались заяви про доцільність позбавлення батьківських прав, визначення реєстрації за місцем проживання дитини; питання про неналежне виконання батьківських обов’язків, порушення санітарно-гігієнічних норм проживання дітей, недостатнє виховання та піклування про їх здоров’я; клопотання комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Лисянської селищної ради» щодо неналежного виховання дітей.

В ході засідання розглянуто проблеми виховання 18 дітей у 7 сім’ях.

Згідно чинного законодавства за результатами засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.