Нарада освітян Лисянської громади

Дата: 26.03.2021 08:25

25 березня 2021 року відбулася нарада начальника відділу освіти Лисянської селищної ради Таїсії Єрмоличевої із  керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Лисянської громади. У своєму виступі Таїсія Володимирівна наголосила, що головною метою, яка стоїть перед освітянами, є  надання якісних освітніх послуг.  Зокрема, умови сьогодення диктують необхідність високого рівня проведення дистанційного навчання. Адже онлайн-навчання – нелегка праця для всіх категорій – учителів, батьків, дітей.  І все залежить від кваліфікації учителя, його бажання навчатись  і навчати. Тому педагогічним працівникам було рекомендовано пройти курси, розроблені Міністерством цифрової трансформації на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

Про особливості організації інклюзивного навчання йшлося у виступі директора  КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Олени Уманської.

Про виділення коштів на співфінансування  наступних об’єктів: капітальний ремонт  приміщення їдальні комунального закладу «Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2» Лисянської селищної ради, реконструкція котельні та капітальний ремонт покрівлі даху будівлі «Б» КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – ДНЗ» Лисянської селищної ради, капітальні ремонти даху ЗДО «Веселка» та «Малятко»  присутнім доповіла головний бухгалтер відділу освіти Світлана Шуляка.

Головний спеціаліст відділу освіти Лілія Шевченко ознайомила керівників закладів освіти із  особливостями проведеннями атестації педагогічних працівників  та детально зупинилась  на законодавчій базі щодо зазначеного питання.

Також було розглянуто питання  про законодавчі норми урегулювання трудових відносин з педагогічними працівниками пенсійного віку; наголошено на необхідності  дотримання санітарно-епідеміологічних норм,  приведення у відповідність офіційних веб-сайтів навчальних закладів та ряд інших питань.