У Ганжалівці привітали ювілярку-довгожительку

Дата: 15.03.2021 15:58

14 березня 2021 року від імені жителів с. Смільчинці та с. Ганжалівка привітали найстаршу мешканку с. Ганжалівка Муляр Галину Захарівну з 90-річчям від дня народження.

Галина Захарівна народилася і прожила 90 років  у своєму рідному селі Ганжалівка. Ні дня не сиділа без діла: працювала переважно там, де нелегко, - на колгоспній фермі - біля телят, овець, корів. У свій час доводилося будувати Лисянську ГЕС, шахти Донбасу. Вона з того покоління, яке зазнало голоду і холоду, не з чуток знає про складне виживання у повоєнному безправному селі. У неї ще світлий розум, а тому охоче ділиться безцінними спогадами про свої трудові літа і людей, з якими жила й працювала.

Привітали іменинницю квітами і подарунками староста села Іващенко Н.О., ветеранська організація Лисянської селищної ради, музичне вітання Галина Захарівна отримала від колективу «Сузір'я».

Залишається побажати Вам, Галино Захарівно, міцного здоров'я, миру над головою, відради в серце і спокою душі! Будьте щасливі! Від щирого серця вітаємо з цією чудовою датою, з 90-річчям! Хочемо побажати вам ні про що не сумувати, ні хвилини не нудьгувати, завжди відчувати підтримку близьких і любов всієї родини.

Ніна Іващенко, староста села Смільчинці