Стан ринку праці Лисянщини  в січні-лютому  2021 року

Дата: 10.03.2021 08:29

Протягом 2-х місяців 2021 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 975 осіб, які мали  статус безробітного, це на 59 осіб більше, ніж за цей період 2020 року.

За сприяння Лисянської філії протягом січня-лютого 2021 року знайшли роботу 27  безробітних. Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 40 безробітних громадян, на громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 15 осіб.

Станом на 01.03.2021 року  мають статус безробітного 864 особи,  що на 89 осіб  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримує 781 безробітний. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії337 жінок, 226 – молодь віком до 35 років, 617 – сільські жителі.

За звітний період  до Лисянської районної філії надійшло 57 вакансій (у 2020 119) з яких 42 укомплектовано за  направленням служби зайнятості.