Клієнти служби зайнятості отримали юридичну допомогу

Дата: 10.03.2021 08:33

В сучасному світі з його шаленим ритмом життя потрібно швидко приймати рішення та оперативно вирішувати проблеми, які виникають в різних життєвих ситуаціях.  Особливо важливо це при вирішенні питань юридичного характеру . Вивчаючи юридичні основи виниклої проблеми можна витратити дуже багато свого часу за пошуком в інтернеті необхідних матеріалів. Більш раціональний альтернативний шлях – звернутись до фахвців, які нададуть необхідну допомогу.

В рамках діючого меморандуму про співпрацю між Лисянською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та Лисянським бюро Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нещодавно в приміщенні Лисянської філії відбулася робоча зустріч директора  Володимира Висотенка  з представниками  Лисянського бюро з надання правової допомоги – очільницею Оксаною Яровою  та фахівцем Василем Ямковим.

Мета цієї зустрічі – можливісь донесення до клієнтів служби зайнятості інформації , де безкоштовно можна отримати цілий спектр юридичних послуг, за які інші юристи просять чималі кошти. В ході спільної наради  Володимир Висотенко зазначив: «Можливість отримання безоплатної правової допомоги є надзвичайно важливою, адже захистити свої конституційні права мають змогу навіть люди, які опинились в скрутних життєвих обставинах – втратили роботу та обмежені в фінансовому плані».

Також  юристи отримали можливість безпосередньо поспілкуватись з клієнтами Лисянської філії Черкаського ОЦЗ, які звернулись того дня за сприянням у працевлаштуванні, надали їм юридичні консультації та відповіли на численні запитання пошукачів роботи.

В результаті сторони діалогу домовились і в подальшому співпрацювати  з метою  юридичної обізнаності клієнтів. Наразі це переважно он-лайн , а по завершенні карантинних обмежень, проводити   такі зустрічі систематично.