ВОСЬМА СЕСІЯ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 31.03.2021 16:14

30 березня відбулося засідання восьмої чергової сесії Лисянської селищної ради VIII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова Лисянської селищної ради Анатолій Проценко, депутат Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, секретар Лисянської селищної ради Олександр Макушенко, заступники селищного голови,  депутати селищної ради, начальники відділів та структурних підрозділів ради.

Всі проєкти рішень, винесені на розгляд сесії, розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій селищної ради.

За результатами роботи, селищною радою розглянуто та затверджено ряд земельних питань: надано дозволи громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту та за його межами, дозволи щодо організації території земельних часток (паїв), відведення земельних ділянок у власність чи користування, для городництва, щодо інвентаризації земельних ділянок колективної та комунальної власності, на укладання договору для розміщення тимчасових споруд та оренди земельних ділянок; затверджено документацію із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність чи користування, затверджено Перелік земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону. У зв’язку з  невідповідністю до статті 118 Земельного кодексу України відмовлено у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, а також – на виготовлення документації із землеустрою для оформлення права власності на земельну ділянку.

Затверджено кілька програм сфери культури: Програму розвитку фізичної культури та спорту  Лисянської територіальної громади на 2021-2022 роки, цільову соціальну програму «Молодь Лисянщини» на 2021 рік, цільову програму національно-патріотичного виховання Лисянської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програму оздоровлення та відпочинку дітей Лисянської територіальної громади у 2021 році, Програму розвитку туризму у Лисянській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.

Затверджено програму «Поліцейський офіцер громади» на 2021-2022 роки, Програму протидії тероризму на території Лисянської територіальної громади на 2021-2025 роки (без фінансування), Програму покращення надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі № 7143 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області в 2021-2022 роках (без фінансування), Фінансовий план КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради на 2021 рік. Програму «Соціально-економічного розвитку Лисянської територіальної громади  на 2021 рік» викладено в новій редакції.

Також прийнято рішення щодо припинення юридичної особи КУ «Лисянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» шляхом ліквідації; нерухоме майно приміщення кінотеатру «Перемога» включено до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації (відчуженню) шляхом продажу на аукціоні; внесено зміни до рішення селищної ради від 24.12.2020 № 3-29/VIII «Про бюджет Лисянської селищної територіальної громади на 2021 рік». Підтримано звернення депутатів з метою вирішення питання щодо ремонту мосту в смт. Лисянка. Вирішено розглянути питання щодо заборони спалювання трави на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Всього було прийнято 28 рішень.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті селищної ради.