З 1 квітня у Лисянській громаді стартує щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Дата: 01.04.2021 16:55

Акція є загальнодержавною і проводиться в усіх регіонах України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р.

Акція триватиме з 01 квітня по 01 травня 2021 року. Відповідне розпорядження підписав селищний голова Анатолій Проценко.

У рамкахщорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»17 квітня 2021 року відзначається День навколишнього середовища.

Метою акції є проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, приведення у належний санітарний стан території населених пунктів, ліквідації стихійних засмічень, очищення водних джерел та річки, придорожніх смуг, створення нових насаджень, прибирання прилеглих територій підприємств, установ, організацій, дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту, місць загального користування, доріг, вулиць, тротуарів, кладовищ.

Розпорядженням передбачено проведення заходів з прибирання територій з врахуванням протиепідемічних обмежень, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2.

Запрошуємо підприємства, установи та організації ТГ різних форм власності провести благоустрій прилеглих територій, а також жителів громади – провестиприбирання прибудинкових територій, вулиць, приватних садиб, господарських територій.