В Лисянській дитячій юнацькій спортивній школі «Колос» призначено нового директора

Дата: 02.04.2021 15:24

За участю першого заступника Лисянського селищного голови Олега Зарудняка, начальника відділу культури, молоді та спорту Лисянської селищної ради Тетяни Синицької та тренерів Лисянської дитячої юнацької спортивної школи «Колос» було проведено нараду, в рамках якої обговорено плани щодо роботи ДЮСШ в період карантину, основний перелік завдань та заходів по прийнятих програмах розвитку фізичної культури та спорту Лисянської ТГ на період 2021-2022 років і програми національно-патріотичного виховання на період 2021-2025 років.

На нараді було представлено нового директора Лисянської дитячої юнацької спортивної школи «Колос» – Жарка Богдана Олександровича. Присутні побажали йому плідної праці, спортивних успіхів, невичерпних сил та наснаги в розвитку фізичної культури та спорту в Лисянській ТГ, зміцнення здоров’я населення шляхом залучення їх до занять фізичної культури та спорту.

Олег Миколайович вручив грамоту Лисянської селищної ради та подякував Сергію Петровичу Гордієнку за багаторічну сумлінну працю, вагомі здобутки в галузі фізичної культури та спорту.