Мешканці села Смільчинці першими долучилися до весняної акції з благоустрою

Дата: 02.04.2021 15:34

Староста села Ніна Іващенко спільно з мешканцями Смільчинець долучилися до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» - розпочали прибирання та благоустрій свого населеного пункту.

Упорядкування території почали з санітарної очистки територій та ліквідації несанкціонованих смітєзвалищ побутових відходів, які створювались роками.

Всього до акції долучилось 28 осіб. Залучено 3 одиниці техніки.

Роботи з благоустрою тривають.

Ніна Олексіївна також розповіла про проблеми, які потрібно першочергово вирішити:

• організувати вивезення сміття та укладання договорів на послуги вивезення побутових відходів з метою запобігання виникнення несанкціонованих звалищ;
  • виконати роботи з благоустрою на кладовищах, вирізати сухостій, омелу;
  • здійснити ремонт містка в с. Смільчинці, який знаходиться в аварійному стані, терміново вирішити питання із газовою трубою, що прикріплена до бетонного містка;
  • вирішити проблему на Степанівці (перехід з однієї частини села на іншу), що виникає під час дощу чи ожеледі.

В селі вже проведено опитування щодо організованого вивезення твердих побутових відходів, в чому більшість мешканців зацікавлені. Крім того, жителі села вважають за доцільне мати в громаді інспектора з благоустрою, а також планують ініціювати звернення до селищної ради з метою встановлення штрафних санкцій за викидання сміття в громадських місцях.