Ведення реєстрів громади тепер виключно в електронній формі!

Дата: 07.04.2021 15:03

31 грудня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. № 1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207».

Згідно з внесеними змінами, з 1 квітня 2021 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Лисянської селищної ради, який здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території Лисянської громади, здійснює ведення реєстрів територіальної громади виключно в електронній формі. Це в свою чергу означає, що всі дані щодо реєстрації місця проживання особи заносяться в Єдиний державний демографічний реєстр в електронній формі, в певному порядку та обсязі.

При цьому, формування реєстру територіальної громади можливе як програмними засобами відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби з доступом через офіційний веб-сайт ДМС (rtg.dmsu.gov.ua), так і засобами власної інформаційно-телекомунікаційної системи із застосуванням програмного інтерфейсу взаємодії з ВІС ДМС.