Весняна акція з благоустрою в Семенівці триває

Дата: 08.04.2021 09:21

Долучившись до участі у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» мешканці Семенівки спільно зі  старостою села Наталією Павлівною розпочали благоустрій свого населеного пункту. Завершено прибирання центральної вулиці села.

До акції долучились 16 осіб. Завдяки участі приватного підприємця Тригуба Анатолія Григоровича, залучено 2 одиниці техніки та оперативно вивезено сміття. Роботи з благоустрою тривають.

Жителі села Семенівка  щиро вдячні працівникам КП «Благоустрій»  під керівництвом Віктора Васильовича Куценка, електрику Поліщуку  Анатолію Миколайовичу та водію Терновому Василю Андрійовичу за вправно виконану роботу по заміні  ламп та  ліхтарів вуличного освітлення.