У розпалі весняна лісокультурна кампанія

Дата: 09.04.2021 12:24

З 21 березня до 17 квітня проходить Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініційована Державним агентством лісових ресурсів України, до якої активно щороку долучаються працівники Лисянського лісгоспу та учні шкільного лісництва «Лісова хвиля».

8 квітня взяли участь у весняній посадці лісу і працівники Лисянської селищної ради, сектору поліцейської діяльності, пожежно-рятувального підрозділу, державної податкової інспекції.

У рамках акції проводили посадку лісу в Лисянському лісництві.       Висаджували сіянці дуба звичайного та супутньої породи горіха чорного на ділянці площею 1,5 га.

Кожен з учасників зміг зробити свій внесок у створення лісів для майбутніх поколінь.

Акція проводиться з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні та громаді зокрема, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.