Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Лисянської селищної ради «Про затвердження граничних розмірів тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради» та аналіз

Дата: 09.04.2021 09:39

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблений Лисянською селищною радою проект рішення Лисянської селищної ради «Про затвердження граничних розмірів тарифів на платні медичні послуги, що надаються КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Розмір граничних розмірів тарифів розроблено відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про ціни і ціноутворення», постанови КМУ від 17.09.1996 №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» по поданої калькуляції КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради.

Зауваження та пропозиції приймаються на електронну адресу Лисянської селищної ради  (lysselrada@ukr.net) та за адресою: смт Лисянка, пл. Миру 30, виконавчий комітет Лисянської селищної ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місuяця в письмовому вигляді

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Лисянської селищної ради «Про затвердження граничних розмірів тарифів на платні медичні послуги на платні медичні послуги, що надаються КНП «Лисянська територіальна лікарня» Лисянської селищної ради»