Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Лисянської селищної ради

Дата: 16.04.2021 17:03

Сьогодні, 16 квітня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лисянської селищної ради. Розглядалося питання «Про ситуацію з поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 та заходи з недопущення його поширення».

Заслухавши інформацію першого заступника селищного голови Зарудняка О.М., головного лікаря КНП «Лисянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисянської селищної ради Коптєву Т.Л., начальника Лисянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Гребеннікову С.М., завідуючого Лисянського лабораторного відділення Звенигородського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Дикого М.І., відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 08.04.2021, протоколу засідання комісії з питань ТЕБ на НС Звенигородської РДА від 09.04.2021р. з урахуванням обговорення комісія вирішила:

У період з 18.04.2021 року по 25.04.2021 року:

• Залишити заклади освіти (НВК, ЗОШ, музичну школу (частково), ДЮСШ, БДЮТ, ДНЗ «Лисянський ПАЛ») на дистанційній формі навчання, крім закладів дошкільної освіти.
  • Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у закладах культури (крім бібліотек і музею), у спортивних та тренажерних залах.
  • Заборонити діяльність розважальних закладів (дискотек, дитячих ігрових кімнат).
  • Обмежити діяльність продуктових магазинів та закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) після 22:00 год та проведення масових застіль (не більше 4 осіб за столом).
  • Обмежити проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщенні не менше 10м2 на одну особу.
  • Перевезення пасажирів громадським транспортом здійснювати в кількості не більше ніж 50% від кількості місць для сидіння.
  • Заборонити приватним підприємцям та Лисянському РайСТ здійснювати торгівлю промисловими товарами на базарній площі та прилеглих територіях смт Лисянка, окрім торгівлі домашньою молочною продукцією в торгових рядах, м’яса та сала у м’ясному павільйоні, саджанцями дерев та кущів, насінням овочів та квітів, садівним матеріалом (розсадою) на території ринку РайСТ, торгівлі птицею, свинями та кролями (за адресою: вул. М.Грушевського, 49).
  • Керівникам установ, підприємств, організацій, суб’єктам господарювання незалежно від форм власновсті рекомендувати максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.
  • Керівника КП «Благоустрій» зобов’язано забезпечити проведення дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків та автобусних зупинок на території Лисянської громади.
  • Власникам закладів харчування, кафе, ресторанів, торгівельного і побутового обслуговування населення, АЗС та СТО, аптекам, продуктовим магазинам встановлено вимогу чітко дотримуватися постанов щодо запобігання поширенню COVID-19.
  • Головному лікарю КНП «Лисянський центр первинної медико-санітарної Допомоги» Лисянської селищної ради рекомендовано збільшити кількість тестувань та зчеплень згідно доручень Державної комісії з ТЕБ та НС та забезпечити постійний моніторинг кількості виявлених нових випадків COVID-19.
  • Керівника сектору поліцейської діяльності № 2 Звенигородського РВП ГУ НБ у Черкаській області зобов’язано посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським транспортом.