COVID-19: стан захворюваності на коронавірусну хворобу в Лисянській громаді станом на 16 квітня 2021 року

Дата: 16.04.2021 17:04

Станом на 16.04.2021 р. різко збільшилась кількість захворювань на COVID-19 серед дорослого населення, що призводить до виникнення летальних випадків (11 смертей протягом 2021 року, з них 4 смерті за останні 14 днів, 2 смерті за останні 2 дні).

За інформацією головного лікаря Лисянського Центру ПМСД Коптєвої Т.Л. з 1 по 16 квітня 2021 виявлено 212 підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу (в тому числі за останній тиждень 108 осіб).

У порівнянні з даними за місяць березень 2021 року – 258 осіб, за 2 тижні квітня – вже 212 хворих осіб (82%).

! Зафіксовано:

• випадки захворювання на COVID-19 дітей до 17 років (4 особи офіційно підтверджені, ще 4 особи на дослідженні);
  • 5 випадків повторного зараження коронавірусною хворобою.

На стаціонарному лікуванні перебуває 39 осіб.

Проведено обстеження шляхом тестування 857 осіб  (зокрема методом ПЛР – 227; досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 630).

Станом на сьогодні, 16 квітня, щеплення отримали 320 осіб.

Високий рівень захворюваності тримається у селах Журжинці, Почапинці, Боярка, Дібрівка, Хижинці та селище Лисянка.

Через високу захворюваність трудових колективів на самоізоляції відділення Ощадбанку, казначейської служби, Енергонагляд, Хижинський будинок престарілих. Збільшилася кількість гострих респіраторних захворювань у виконавчому комітеті Лисянської селищної ради.

Епідемічна ситуація в Лисянській громаді суттєво погіршилася, збільшився рівень та приріст захворюваності, тому введені протиепідемічні заходи вкрай важливі і життєво необхідні.

! Дотримання дистанції, носіння маски та гігієна рук – рятують життя.

Бережіть себе та рідних!