Виявлено та припинено нелегальну торгівлю тютюновими виробами

Дата: 21.04.2021 15:12

В результаті проведених заходів спрямованих на протидію ринку нелегальної торгівлі тютюновими виробами, працівниками управління податкового аудиту ГУ ДПС у Черкаській області спільно із співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області, виявлено та припинено діяльність роздрібної торгівлі фальсифікованими сигаретами на території  міста Черкаси.

Так, перевіркою встановлено факт реалізації фальсифікованих тютюнових виробів, в результаті вилучено понад 420 пачок сигарет без марок акцизного податку.

Крім того, за порушення порядку провадження господарської діяльності організаторам нелегального продажу фальсифікованих тютюнових виробів загрожує адміністративна відповідальність передбачена ст. 177-2 КУпАП.