Платниками податків Черкащини за І квартал 2021 року 27 млн гривень екологічного податку

Дата: 21.04.2021 15:33

І кварталу 2021 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 27 млн грн екологічного податку.

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анона Царюка до державного бюджету сплачено – 16,4 млн  грн, до місцевих бюджетів – 10,6 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси – 11,3 млн гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1903 платники екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.